#59

Podobnie jak REPCAK, przed pobraniem gry, nic o niej nie wiedziałem. Jedynie tylko, że mamy hordy potworów do pokonania. Myślę sobie - podobne do DOOMa, to musi być zajebisty singiel. Niestety... singla brak - naprawdę trochę się zawiodłem. Jest tylko multi, kilkanaście map, ale za to świetnie rozbudowanych. Podczas ucieczki, nie można natrafić na ślepą uliczkę. Możemy grać ze znajomymi jak i randomami, a do wyboru mamy również kilka klas postaci. Na początku gra sprawia dobre wrażenie, podczas walk poznaje się każdą nową mapę, jak i klasy.

Wybrałem Komandosa, ale moim zdaniem był to słaby wybór, a nie chciałem już zmieniać, bo kilka leveli już było nabitych. Ale... jakoś dałem radę. Świetnie sprawdza się na słabe zety (potwory). Przy mocniejszych trzeba wpakować kilka magazynków. Zaobserwowałem, że do tankowania świetnie sprawdza się Berserk. W raz levelem, może mniej obrażeń otrzymywać oraz więcej zadawać (chyba dobrze pamiętam). Dużo grałem z randomami i nawet z nimi, można sobie przyjemnie pograć.

Pucharki nie są trudne, ale strasznie czasochłonne. Znajdźki porobiłem z kumplem - jeden zbiera, drugi agruje. Razem z nim zdobyłem również inne łatwiejsze pucharki. Następnie przystąpiłem do levelowania, gdzie od 10 lvl idzie jak krew z nosa. Wytrzymałem do 21 lvl grając tylko z randomami. Głównie na mapie Więzienie, gdzie Berserk stał w przejściu do wieży strażniczej, jeśli był ogarnięty to nikt się do nas nie przedarł. Po 21 lvl skorzystałem z glitcha, na mapie Dwór Voltera, stojąc w kącie. Można w ten sposób zaliczyć również wszystkie wygrane na każdym poziomie oraz bossów. Bałem się czy uda mi się samemu pokonać ich Komandosem, ale nie było tak wielkich trudności. Po czwartej fali musimy mieć zawsze dwa karabiny z pełnymi magazynkami. Również w umiejętnościach dostosujemy go, aby miał większą pojemność magazynów oraz większe zadawał obrażenia - nowa umiejętność co 5 lvl, czyli łącznie możemy mieć 5 pasywnych umiejętności aktywnych. Po zdobyciu lvl zostały mi wygrane mecze, które zaniedbałem podczas zdobywania poziomu. Te dokończyłem z randomami na łatwym poziomie trudności. Hmm naprawdę wielka szkoda, że brakuje singla.

Trudność w zdobyciu platyny - 3/10 (bez glitcha pewnie dwa punkty więcej by było)
Gra - 6/10