Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Gra w Karawanę

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #6
    Banned
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    191
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: FIIlp
    Cytat Zamieszczone przez BULAJ16VAZA Zobacz posta
    Sorry za offtop, ale takie opisy to zupełnie nic nie dadzą ludziom którzy zupełnie nie ogarniają zasad tej gry. Trzeba było napisać co i jak wygląda w grze, a nie przykłady jak osobiście się to robiło. Ja już mam to za sobą, przebolałe godziny ale inni którzy zaczną grę za nic nie zrozumieją tych opisów co macie na myśli (bo mi to za nic nie tłumaczy praktyki tej rozgrywki). Też mogę sobie napisać zrób to, zrób tamto i nie obchodzi mnie to że nie wiesz od czego zacząć, masz info i działaj sobie. Te opisy są niczym kilka (wyjątkowych) poradników na trophyclubie. Albo wiesz o co chodzi albo męcz się i wykuwaj jednocześnie (albo lej wodę), i patrz co na orgu napisali :/. Po co dokładnie powiedzieć o co chodzi... nie każdy jest geniuszem we wszystkim, choć osobiście się staram być dobrym we wszystkim

    Jeśli się nie obraziliście to będę za tym, aby na forum napisać wspólnie dobrą instrukcję do gier karcianych w Falloutach. Pomoże to forumowiczom w zdobyciu platyny

    Cytat Zamieszczone przez BULAJ16VAZA Zobacz posta
    Ja już mam to za sobą, przebolałe godziny ale inni którzy zaczną grę za nic nie zrozumieją tych opisów co macie na myśli (bo mi to za nic nie tłumaczy praktyki tej rozgrywki).
    Dzej003 i piotr25apps nawet nie wspomnieli o karawanie w temacie: Trudność w zdobyciu platyny - Oficjalny wątek + Ankieta.

    Wiesz dla czego? Bo oni grali w tą karawanę, a nie błagali o pomoc i prosili ludzi z forum by ci zrobili trofeum z nich.
    A ty zamiast stękać na forach i marnować mój i Kasi czas, mógłbyś zrobić dokładnie to samo.

    By nauczyć się gry w karty musisz grać!

    Cytat Zamieszczone przez BULAJ16VAZA Zobacz posta
    Jeśli się nie obraziliście to będę za tym, aby na forum napisać wspólnie dobrą instrukcję do gier karcianych w Falloutach. Pomoże to forumowiczom w zdobyciu platyny
    Grałem/gram w wiele gier karcianych np: Hearthstone, UNO, Gwint, magic the gathering, BlackJack, Poker (nawet na pieniądze), i w wiele innych gier typu pan, makao itd.

    Wszystkich tych gier nauczyłem się grając w nie. Przeczytałem lub wysłuchałem jakie są zasady i grałem.

    Zmierzam do tego, że nie da się napisać takiego poradnika do gier karcianych. Jedyne co możesz zrobić to wytłumaczyć zasady, ewentualnie możesz opisać talie którą zrobiłeś i napisać poradnik do tej talii, i tylko tyle (w tych grach buduje się talie: np. Hearthstone, magic the gathering).
    Obydwie te rzeczy zrobiłem w poradniku.

    Nie ma poradnika do Pokera... Nie istnieje talia w Hearthstone która wygrywa za każdą grę...


    Nie można brać Cię zbyt poważnie, udowadniasz to po raz kolejny.

     
    Cytat Zamieszczone przez BULAJ16VAZA Zobacz posta
    Zapytam jeszcze raz, o co k*rwa chodzi w tym forum? Gadamy o robieniu trofeów? O graniu w gry? Czy o tym, jak USEROM minął dzień? REDAKCJO* tak się nazywacie - odpowiedzcie mi na pytanie - Czemu służy te forum? Nie widzę tu nowych ludzi których się spodziewam (PO JEDYNEJ INTERNETOWEJ STRONIE POLSKIEJ ODNOŚNIE TROFEÓW! Weźcie to pod uwagę do cholery jasnej.).

    Wk*rwiacie mnie jako "redakcja" która na to pozwala i ma w**ebkę na tą sprawę (lub chcecie mieć). Naprawcie się TAM MIĘDZY SOBĄ nawzajem i współpracujcie z LUDŹMI, ALBO załóżcie sobie jakiegoś BLOGA! i tam gadajcie o pierdołach. www.ps3trophyclub.pl z założenia ma służyć ludziom chcącym zdobywać trofea (cytując logo: Poradniki, trofea, WSPARCIE) ale i NOWYM innym członkom poszukującym znajomości i pomocy i rozbudowie forum, dajcie szansę. Ja dzięki temu forum poznałem [B]MASĘ[/B] fantastycznych ludzi. Redakcjo, daj szansę INNYM!

    Cytat Zamieszczone przez BULAJ16VAZA Zobacz posta
    Jesteś zwykłym, niedorozwojem (no sorry k*#nie) skoro traktujesz tak krytykę. Chciałem być miły jak w sumie zawsze, i załatwić sprawę w pokoju ale widzę, że to na ciebie nie działa i tak j*biesz swoją polemikę, bezsensowną wziętą z autorstwa J.J Martina lub kogo tam innego sobie wymyślisz lub przeczytasz. Te pionki z forum (przepraszam za określenie) też kiedyś się w końcu zbuntują przeciw twoim zasadom i chorym ambicjom. Walisz mnie Ty, bo już pokazałeś ile jesteś wart. Popatrz może k*rwa na innych, którzy teraz milczą, bo się ciebie boją, a być może wtrąciliby swoje dwajścia groszy do tej "organizacji?" Ale sie boją?

    Twoja postawa mnie intryguje. Od ciebie większość tu zależy i pier*olisz mi tu takie zwykłe brednie zapożyczone od słynnych twórców i piszesz to każdemu kto ci się sprzeciwi? Wapniak jesteś. Liczyłem, że jako SUPERMODERATOR, stać Cię na więcej. I nie piszę tego po "pijaku", bo jestem bardziej ambitny niż ty. Bo miano supermoderatora zyskuje się sympatią i szczerością? Ty tego nie pokazujesz. Bo traktujesz ludzi jak własne odchody., które popłyną razem z tobą.
    Dowodów nie potrzebujesz. Spytaj nowych 10 ZAREJESTROWANYCH userów co sądzą na twój temat, i dlaczego się NIE odzywają? (PS. Daj znać jak się chociaż trzech odezwie).


    Jak chcesz to pisz sobie te poradniki, możesz nawet napisać poradnik do New Vegas. Proszę cię bardzo. Tylko nie jęcz więcej.
    Ostatnio edytowane przez FIIIP ; 06-11-2016 o 10:07

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •