Władca VR!
Doskonale! Udało ci się zebrać wszystkie trofea w THE PLAYROOM VR! Czas wyjść na zewnątrz i odkryć świat rzeczywisty!

Witamy w VR!
Odpal pierwszą rakietę i wkrocz do magicznego świata VR!

RRRrrrrr!!
Wygraj ostatnią bitwę w Potworze na Wolności (grając jako potwór VR).

Bohaterowie na ratunek!
Pokonaj potwora VR i ocal miasto w Potworze na Wolności (grając przed telewizorem).

Totalny chaos!
Zniszcz wszystkie budynki i helikoptery oraz wygraj ostatnią bitwę w Potworze na Wolności (grając jako potwór VR).

Spadamy! Spadamy!
Traf oba harriery na końcu drogi w Potworze na Wolności (grając jako potwór VR).

A kuku!
Rozglądaj się na boki i znajdź bohaterów VR za ostatnim mostem w Potworze na Wolności (grając jako potwór VR).

Ja mam ogon!
Podziwiaj niesamowity ogon, w który wyposażyła cię natura, w Potworze na Wolności (grając jako potwór VR).

Ani jednego zadrapania!
Ocal wszystkich cywilów (Boty VR) w Potworze na Wolności (jako gracz przed telewizorem).

Śmigaj jak motyl...
Wygraj ostatnią bitwę nie odnosząc żadnych obrażeń w Potworze na Wolności (grając jako potwór VR).

Miau!
Wygraj grę Kot i Mysz (grając jako kot VR).

Pisk!
Wygraj grę Kot i Mysz (grając przed telewizorem).

Najlepsi kumple
Pozwól psu polizać się po twarzy przez 5 sekund w Kocie i Myszy (grając jako kot VR).

Zostawcie mój ser!
Użyj nosa, aby odepchnąć ukrywającą się mysz (grając jako kot VR).

Wojna nerwów
Udało ci się złapać ostatnią mysz, gdy pozostał już tylko jeden kawałek sera do zwędzenia! (grając jako kot VR).

Do kogo zadzwonisz?
Zalicz salon w Nawiedzonym Domu.

Koniec zabawy, dzieciaki!
Zalicz pokój dzieci w Nawiedzonym Domu.

Zwariowany duch!
Złap strasznego ducha na dowolnym poziomie Nawiedzonego Domu.

Zaszlamił mnie!
Nie złap wszystkich duchów w limicie czasu, w dowolnym pomieszczeniu w Nawiedzonym Domu.

Nie boję się żadnego ducha!
Zalicz kuchnię w Nawiedzonym Domu.

Przybyliśmy, zobaczyliśmy...
Zalicz strych w Nawiedzonym Domu.

Dawno temu, za siedmioma VR-ami
Zalicz grę na poziomie trudności "Żółtodziób" w Poszukiwanym!

Nowy szeryf w mieście!
Zalicz grę na poziomie trudności "Szeryf" w Poszukiwanym!

Stój, kto idzie?
Użyj interkomu, zanim wejdziesz do saloonu w Poszukiwanym! (grając jako szeryf VR).

Cisza jest złotem
Zatrzymaj muzykę w sekwencji końcowej, po wysadzeniu saloonu (grając jako szeryf VR).

Natura wzywa
W Poszukiwanym!, po spojrzeniu w górę, narobił na ciebie sęp (grając jako szeryf VR).

Dymiąca lufa
Zdmuchnij dym z rewolweru w Poszukiwanym! (grając jako szeryf VR).

Hej, partnerze!
Na początku Poszukiwanego!, spójrz za siebie, na swojego partnera - BotGlinę (grając jako szeryf VR).

Dobry, "ro-Bot" i brzydki
Zalicz grę na poziomie trudności "REWOLWEROWIEC" w Poszukiwanym!

Szeryf jest dziś zarobiony!
Pokonaj ponad 35 łotrów w trybie bez końca w Poszukiwanym!

Mam was!
Udało ci się odblokować połowę nagród w Mini Botach (grając jako gracz VR).

Lot Bota VR
Dmuchnij w zielony helikopter i utrzymaj go w powietrzu przez 10 sekund w Mini Botach (grając jako gracz VR).

Jeśli nie będziesz się poruszać, nie zobaczy cię.
Spraw, by ogromny potwór na zewnątrz, spojrzał na ciebie z góry w Mini Botach (grając jako gracz VR).

To ja!
Spójrz na Bota VR za sobą i spraw, żeby odpowiedział na twoje machanie (grając jako gracz VR).

Mam was wszystkie!
Zdobądź wszystkie nagrody w Mini Botach (grając jako gracz VR).

Zbijaj!
Przebij balon na końcu Potwora na Wolności (grając samotnie lub ze znajomym).

Walka przyjaciół
Uderz gracza w UFO w grze Na Ratunek Robotom (grając jako gracz VR).

Nie w twarz!
Rzuć pocisk w twarz gracza VR w grze Na Ratunek Robotom (grając przed telewizorem).

Jak ty tu trafiłeś?
Ocal zaginionego bota VR, znajdującego się pod klifem, w grze Na Ratunek Robotom (grając jako gracz VR).

Mennica!
Zdobądź całkowity wynik co najmniej 350 monet w grze Na Ratunek Robotom (grając samotnie lub ze znajomym przed telewizorem).

Super drużyna ratunkowa!
Osiągnij cel - wszystkie 20 zaginionych botów w grze Na Ratunek Robotom (wymagany gracz przed telewizorem).