Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: DLC: Cold Darkness - Lista trofeów PL

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #4
    iceman_CFC
    Guest
    Mnie to DLC się strasznie podobało. Ciemno, Zimno, i do tego zmutowani wrogowie
    Najlepsze z tego wszystkiego były do rozpracowania trzy wieże. Kurde nie powiem że z początku nie wiedziałem o co tam dokładnie chodzi. Niby mamy wskazówki ale nie mogłem zajarzyć tego XDD
    Dopiero bo ładnych paru alarmach zorientowałem się o co chodzi naprawdę. DLC tak jak wspomniał Dzwienku nie należy do długich, ale jeśli chcecie pograć tam trochę dłużej, to odnalezienie każdego dokumentu może sprawić kłopot. Ja skorzystałem z mapki na PSN Profiles, gdzie typ pokazuje jak zdobyć mapę. Jeśli ją znajdziecie, to wszystkie dokumenty macie jak na tacy, więc tylko potem poskakać i podochodzić do nich. Szczerze to nie chciało mi się co chwilę wciskać . Trochę bez sensu byli ci wrogowie. Zabijasz ich, a za minute znowu się pojawiają w tym samym momencie. Oczywiście do pucharków będę na potrzebne wybrane wyzwania, więc myślę że każdy da sobie tutaj rade. Fajnie to też zrobione i na pewno aż tak bym tego strasznie nie oceniał. Klimat fajny i naprawdę mi się podobał. Takich zagadek jak te z wieżami brakowało mi w podstawce, żeby człowiek trochę pomyślał i się pomęczył.

    Ocena DLC 6/10
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 17-12-2016 o 19:37

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •