Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: DLC: Baba Yaga - Lista trofeów PL

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    iceman_CFC
    Guest
    Kolejne fajowe DLC, w które przyszło mi zagrać. Tak jak wspomniał Mapi fajne, ale strasznie krótkie
    Tutaj nie ma trudnych trudnych trofeów i na pewno nie spędzicie tutaj więcej jak pięć godzin. Dokumenty poszły mi dość w miarę szybko bo znalazłem mapę i każdy dokument miałem jak na tacy, więc poszło dość sprawnie, ale mi zabrakło dwóch zestawów surwiwalowych i chcąc nie chcąc, musiałem zajrzeć do mapki bo bym chyba nie znalazł tego
    Atak na złoty medal tez nie należy do krótkich, więc od razu wam mówię że karta "Jedno życie" nie radzę brać. Zginąć tutaj jest bardzo łatwo, więc zapomnijcie o niej. Toksykologia -50% jak najbardziej potrzebna, bo wrogów tutaj trochę jest, więc nie branie tego może być trudne. Z latarniami nie miałem kłopotu, nie były aż tak strasznie ułożone, ale faktycznie jeśli się dobrze nie przyjrzycie to można coś pominąć. Po skończeniu wątku, trzeba wbić dwa trofea są to takie jak
    - Zjawa z Syberii
    - Ostatni z oddziału Bravo

    Trzeba wrócić się znowu do kampanii bo nie wbijecie tego w tym DLC. Ale mapka kompleks radziecki jest chyba najlepsza. Przenosimy się do miejsca gdzie jest sklep i po waszej lewej stronie jest lina. Schodzimy na sam dół i idziemy lekko w prawo. Dojdziemy do takiego wielkiego budynku i tam są wrogowie. Nie zapomnijcie o stroju Zjawa żeby ubrać. Jeśli pozabijamy wrogów idziemy do najbliższego obozu, przenosimy się znowu w to samo miejsce i znowu ich ubijamy. Z pół godziny wam zejdzie, bo wrogów jest minimum pięciu, no może czasem trafi się o dwóch więcej.

    Ocena DLC - 7/10
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 18-12-2016 o 07:09

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •